Loading...
HARRASTEKIEKKO2018-12-05T14:02:43+00:00

HARRASTEKIEKKOSARJA

Taneli Pirhosen muistoturnaus TANELI-TURNAUS

Edelliset voittajat:

2017 USIKI Höntsy
2018 Hurut

Alkaa tammikuussa. Ilmoittautumiset pikimmiten Timo Luukkoselle puh. 041 7002500

Sarjataulukko

SijJoukkueGPWLOTPTSGFGADiff
1Hurut040212000
2Höntsy02026000
3Bluebirds2200414014
4Testi101223000
5Eagles21102770
6Kangaroos20200014-14